Filtr cząsteczek stałych - Autoprofit Warsztat Samochodowy - TEL. 607 900 020

Przejdź do treści
Co to jest filtr cząstek stałych FAP, DPF?
Jest to filtr montowany w układach wydechowych silników wysokoprężnych, oczyszczający gazy spalinowe z cząstek sadzy. Ich wprowadzenie pozwoliło wyeliminować emisję czarnego dymu, charakterystycznego dla starszych pojazdów z silnikami Diesla.

Masz problemy z filtrem cząstek stałych?
Nie chcesz generować dodatkowych kosztów, ale przeprowadzić profesjonalną diagnostykę? Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi uda się skutecznie zdiagnozować i usunąć problem. W Autoprofit możesz poddać diagnozie i regeneracji filtry cząstek stałych. Dla nas sama diagnoza, to nie tylko usunięcie skutków, ale szereg czynności mających na celu poznanie przyczyn usterki, po to, aby podobna sytuacja nie zaistniała w przyszłości. Dzięki precyzji i dokładności, która nas cechuje możemy ustalić źródło problemu, a następnie skutecznie je usunąć.

Nasz Klient na każdym etapie jest informowany o wynikach działań i kolejnych koniecznych krokach. Sam podejmuje ostateczną decyzję czy FAB ma zostać całkowicie usunięty czy może poddać go regeneracji. Pomagamy zdiagnozować problem i przedstawiamy możliwe rozwiązania, zapraszamy!Alfa Romeo, Audi,  BMW, Chevrolet, Citroën, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, IsuzuIveco, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot,Renault, Rover, Saab, Seat, Smart, Subaru, Suzuki, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo ,
Wróć do spisu treści